május 12.
Pongrác

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
BABAVILÁG
Készüljünk együtt a karácsonyra!
A szülők feladata megismertetni a gyermekeket a karácsonyi hagyományokkal, hogy ne csak a villódzó fények és az ajándékhalmok jelentsék az ünnepet a csemetéknek.

Karácsony közeledtével érdemes esténként, a gyerekeket is bevonva, közös díszkészítéssel hangolódni az ünnepre. Például origamizhatunk, ragaszthatunk képeket és karácsonyfadíszt is csinálhatunk közösen. Emellett télen is fontos, hogy játszanak a szabadban is az apróságok aztán, ha átfáztunk a hidegben, jó levezetés lehet egy langyos vizes pancsolás.
A Napi tanács rovatban a szakértő elmondta, milyen pozitív hatása van annak, ha anyatejen és nem tápszeren nevelkedik a baba.

Nézd meg a Babapercek videóját!

A Babapercek hétköznaponként jelentkező műsor, mely hasznos tanácsokkal, praktikákkal, ötletekkel segíti a kismamák és édesanyák mindennapi életét csemetéjükkel. Műsorvezető: Szekeres Nóra

Korhatár: 12 év

2013. december 18. 10:59




KÖZÖSSÉG