június 18.
Arnold, Levente

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
CELEBSZEMLE
Orosz Barbarának megható élményben volt része
A műsorvezető közösségi oldalán osztotta meg ezt a csodás élményt követőivel.

Orosz Barbara szerint idén karácsonykor nagyon fontos, hogy ha egyedül is vagyunk, ne marcangoljuk önmagunkat, hanem keressük meg az idei ünnepben is a szépséget.

Orosz Barbarát az egyik cuki családtagja hatotta meg arckifejezésével. A kis lurkók számtalanszor okoznak örömet az életünkben. A műsorvezető most egy ilyen pillanatot osztott meg követőivel:

 „Nagyon megható amikor látjuk a kis pofijukon az ámulatot, amit egy hatalmas karácsonyfa élménye okoz..”- mesélte Orosz Barbara.

Együtt karácsonyoztak a Mokka stúdiójában a műsorvezetők, és amíg egy közös süteményt készítettek, saját karácsonyukról is meséltek.

Nézd újra a Tűsarok adását! A krumpli főzése közben Pachmann Péter speciális virsli főzési tudományát is megmutatta Orosz Barbarának, aki egy rosszul sikerült vacsora-randijáról vallott. A műsorvezetők egyetértettek abban, hogy nincs ember, aki ne fűzne valami különleges emléket a magyaros ételhez. Pachmann Péter egyik kedvenc ételét, a paprikás krumplit készítette el a Mokka műsorában: A magyaros étel előkészületeiben Orosz Barbara segítette, aki egy meglepő titkot is kiderített kollegájáról.

2021. január 5. 15:08




KÖZÖSSÉG