Extra fellépőként tért vissza a Dancing with the Stars-ba Istenes László és Czina Boglárka, akik egy csodás tangó produkcióval kápráztatták el a közönséget.
Istenes Laci megmutatta ritkán látott feleségét. Kata igazi bombázóként pózolt Laci oldalán a kivételes fotón, amin talpig elegáns, fekete szettben mosolyogtak a kamerába. Laci elárulta, mindketten imádják a karácsonyt, aminek a hangulata azonnal magával ragadja őket. Nem kérdés, Kata és Laci tökéletes harmóniában vannak!
Emilio, Istenes László tolmácsaként szintén részt vett az interjúban, együtt okoztak feledhetetlen pillanatokat a nézőknek.
Könnyeivel küzdött a kiesett Istenes László és Czina Bogi. A páros úgy érzi, idő előtt estek ki a versenyből.
2020. december 17. 13:28