Áron elárulja Szilviának, hogy Alex megzsarolta és terhelő információkat akar Deákról, majd Áron és Szilvia összefog Deák ellen. Adélt frusztrálja a Szasza elleni nyomozás lassúsága. Dóra állapota tovább romlik.
Krisztián elmondja Adélnak, hogy honnan ismeri Szaszát. Alexék bizonyítékokat gyűjtenek Deák ellen. Krisztián megpróbál csapdát állítani Szaszának. Keller hívásából Péter megtudja, hogy a védőfelszerelés-szállítmányt ellopták.
Vera és Péter úgy látja, hogy Dóra állapota javuló tendenciát mutat. Alex a védőfelszerelésért cserébe elárulja Szilviát. Szaszáék beszállnak a házhoz szállítás bizniszbe. Meli fel akarja adni az uzsorást a rendőrségen. Balázs elmondja Rolandnak, hogy továbbra is nyomoz Szasza után.
Gyöngyi lakótársat próbál keríteni Szabinak. Péterék értesülnek az érkező védőfelszerelésekről. Meli meggyőződik Gyula ártatlanságáról és engedélyt ad a közös projektre. Szilvia azt állítja, megölte a férjét.
Szilvia elmondja Áronnak, hogy megölte Deákot, de nem mehetnek a rendőrségre. Alex elárulja Rolandnak, hogy köze van a védőfelszerelések visszaszerzéséhez. Dóra magához tér, de nem emlékszik semmire. Áronék nem jelentik Deák halálát a rendőrségnek. Garai visszahozza Bedőt Csillagkútra.
2020. július 18. 5:00