április 28.
Valéria

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
CELEBSZEMLE
Freddie egy nemes ügy mellé állt
Az énekes mindenkit arra buzdít, hogy segítsünk a bajbajutott embereknek.

Az elmondhatatlanul jóképű énekes, Fehérvári Gábor Alfréd egy mosolygós, szívhezszóló képet osztott meg: Fontos témában tett figyelemfelhívást az emberek felé. A véradás egy fontos segítségnyújtási lehetőség a bajbajutott emberek számára: A vért felajánlónak csak pár perc az életéből, ami egy másik személynek az életet jelentheti, Freddie pontosan erre buzdítja az embereket:

"Az élet nem játék, adj vért"

Az Intim Torna Illegál Kollányi Zsuzsival, Freddievel és Linczényi Márkóval kiegészülve adta elő örökzöld slágerét.

Az UniCredit Bank a Sztárban sztár! műsor szponzoraként 1 millió forintot ajánlott fel arra a célra, hogy a verseny győztese egy általa kiválasztott alapítványt támogathasson. A nyertes Freddie, a szegedi Gyógyító Angyal Alapítványt választotta, akikkel már régóta közeli kapcsolatban áll. A Mokka vendégei voltak a témával kapcsolatban: Freddie, Papp Andrea, a Gyógyító Angyal Alapítvány munkatársa és Marco Iannaccone, az UniCredit Bank általános vezérigazgató-helyettese.

Elkészült a Kölcsönlakás című film betétdala, az Every day is sunday, amely a Sztárban Sztár idei nyertesének, Freddie-nek az előadásában csendül fel. Az énekes életében először adta a hangját filmzenének és ráadásul a swinges műfajban is most próbálhatta ki magát elsőként. Dobó Kata, a film rendezője és Freddie mesélt kulisszatitkokat a Mokkában.

Látványos show-val ért véget a Sztárban Sztár hatodik évada. A győztes, azaz 2018 legsokoldalúbb előadója Freddie lett, aki a Döntő másnapján a Mokkában mesélt arról, hogyan éli meg, hogy a közönség őt tartotta a mezőny legjobbjának.

Előnézeti kép forrása: Freddie hivatalos Instagram-oldala

2020. július 17. 13:03




KÖZÖSSÉG