Kadlecsek Krisztiánt minden joggal nevezhetnénk az élet császárának: A műsorvezető elképesztően aktív és eseménydús időszakot él! Instagramján gyakran oszt meg fotókat mesés tájakról és elképesztően izgalmas programokról, legutóbbi bejegyzésétől pedig egyből hétvége hangulatunk lett. A műsorvezető bortúrán járt, ami során ínycsiklandó borokat próbált ki meseszép tájakon. A jó hangulatú kikapcsolódásról készült fotókra öröm ránézni!
"Van itt sós és vajas is" - jegyezte meg boldogan a Nicsak, ki vagyok? popcorn jelmezének tanulmányozása közben Kadlecsek Krisztián. Vajon sokáig látjuk majd a Popcornt a képernyőn, vagy hamar "felfalják" a nézők?
Mindig is szeretted volna tudni, hogy mi folyik a kulisszák mögött egy-egy show alatt? Kadlecsek Krisztián most megmutatja, hogy milyen szigorú biztonsági előírásokat kell betartania a Nicsak, ki vagyok? sztárjainak és műsorkészítőinek, hogy biztosan titokban maradjon annak a hírességnek a kiléte, aki a maszk alatt rejtőzik.
Tilla lesz a Nicsak, ki vagyok? - a rejtélyek színpada házigazdája, a műsorvezető számára ez pedig egy teljesen más kihívás lesz, mint az eddigi műsorok! Tilla most megosztja a nézőkkel a show legfőbb tudnivalóit, és elárulja, hogy miért is lesz még egyedibb és fantasztikusabb az egész produkció!
Előnézeti kép forrása: Kadlecsek Krisztián hivatalos Instagram oldala
2020. június 19. 13:56