Kárpáti Rebeka még azután is, hogy a múlt héten hatalmas fesztivál hangulatban égett, istenien fest legújabb fotóján.
A lehengerlő szépségű modell most barátnőjével kezdte a hetet egy pihentető filmnézős otthonülős programmal. De ezt mindenki csak irigyelheti tőle, aki valaha részt vett egyetlen fesztiválon is, hiszen szükség van a regenerálódásra, hogy ismét újult erővel robbanhasson vissza a hétköznapok világába. De a képet látva, biztosan sok energiával kezdenek neki a mindennapoknak majd ezután a fantasztikus csajos program után!
Rebeka egy frappáns szöveget is melléklelt a fotó mellé, amely így hangzik:
˝Ma a múltheti buli hegyek levezetése képpen inkább az otthoni fekvést, laza koktélozást és filmezést választottuk. (A fényképezőgépet pedig nem mindig sikerül száműznünk a közvetlen környezetünkből)˝ - írta a modwell Instagram oldalán.
A szépséges műsorvezetőt, Kárpáti Rebekát a múlt héten egyik kollégája, Kadlecsek Krisztián látogatta meg a Balaton partján, ahol a csinos modell nem csak a párkapcsolatáról, de a vízpart iránti szeretetéről is mesélt. Előnézeti kép forrása: Kárpáti Rebeka Instagram oldala.
2019. július 9. 14:09