május 13.
Szervác, Imola

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
CELEBSZEMLE
Extravagáns focistafrizurák – szerinted melyik a legmenőbb?
A kedd reggeli Mokkában Hajas László a futballvilág hajtrendjeiről beszélt. A Bundesliga-frizurától eljutottunk a hajtetoválásig, sokan pedig mérkőzésről mérkőzésre más stílussal rukkolnak elő. Szerintetek melyik a legmenőbb hajviselet? 

Bizony a sokak által a legjobb labdarúgó-bajnokságnak tartott Premier League-ben is többféle játék- és hajstílus fedezhető fel.

Itt van például a hatalmas göndör tincsekkel megáldott – s nemrég a Manchester Uniteddel szerződést hosszabbító – Marouane Fellaini... Övé lenne a legesztétikusabb hajkorona? 

Marouane Fellaini (@fellaini) által megosztott bejegyzés,

Esetleg az Arsenalban futballozó latinos stílusú Hector Bellerin jön be?

Héctor Bellerín (@hectorbellerin) által megosztott bejegyzés,

Vagy Paul Pogba, aki nagyjából hetente festeti át, vagy éppen vágat bele frizurájába?

Paul Labile Pogba (@paulpogba) által megosztott bejegyzés,

Mit szóltok a mindig jól fésült Olivier Giroud-hoz? Őt a spilertv.hu hölgy olvasói nemrég a legszexibb PL-játékosnak szavaztak meg… Tán a haja miatt?

És itt van Willy Cabbalero, a Chelsea kapusa is, aki bizony nem sokat költ hajzselére. Ő az egyszerűség és a kopasz kobak híve.

Willy Caballero (@willycaba) által megosztott bejegyzés,

Nektek melyik frizura jön be leginkább?

Imádom a hatalmas göndör tincseket
A macsós, hosszú hajra bukom
Éljen a vagány, színes stílus!
Inkább legyen jól fésült, mint feltűnő...
A kopasz a menő!

A Premier League mérkőzéseit Magyarországon a következő szezontól is csak a Spíler1 TV-n követhetitek. Megéri, mert a vagány hajkoronák mellett óriási gólokat is láthattok hétről hétre. 

2018. július 3. 13:21




KÖZÖSSÉG