május 12.
Pongrác

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
TÖBB MINT TESTŐR
Magvak, zöldségek, gyümölcsök, amik a szépség megőrzésben segítenek!
Sokan úgy gondolják, hogy az olajos magvak hizlalnak, pedig ezek rendszeres fogyasztása épp a megfelelő testsúly beállításában segítenek. A méz antibakteriális hatásáról már sokan hallottak, de kevesen gondolnák, hogy épp ezért a pattanásos bőrre is rákenhetjük, így hamarabb visszahúzódnak majd a pattanások.

Nézd meg a Több mint TestŐr videóját!

Több mint TestŐr – élet, szépség, egészség Vámos Erikával és Kulcsár Edinával!

Egyre többen próbálnak meg egészségesen élni, ez azonban nem is olyan egyszerű, hiszen számtalan egészségmegőrző, megelőző és gyógyító módszer létezik, amelyek útvesztőjében nehéz megtalálni a számunkra legideálisabbat. Ebben segít a Több mint TestŐr hétről hétre, ahol Kulcsár Edina és Vámos Erika kipróbálja a legújabb, legmeglepőbb és leghatásosabb módszereket!
Új műsorvezető, új titkok és módszerek! Ez a Több mint TestŐr, hetente nyolcszor a TV2-n, a FEM3-on és a SuperTV2- műsorán!

 

Korhatár: 12 év

2016. szeptember 11. 11:29




KÖZÖSSÉG