április 29.
Péter

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
SUPERCAR
Téli autóstesztek a Supercarban
A magyar mellett finn utakon is vezetett Totti, a műsor különböző rovataiban pedig a rövidtávú autózás hátrányai mellett a kerékbilincsről is kiderül néhány hasznos információ.

A Fiat tavaly mutatta be a Tipo családot, amelynek a sedan változata már járt nálunk és dicséretet kapott. Az 5 ajtós változat is megérkezett, amelynek további előnye pont a formájából fakad.

Autós kisokos rovatunkban ezúttal a rövid távú autózással kapcsolatban kérdezzük szakértőnket, aki elmondja ennek hátrányait az autóra nézve és még tanácsokat is ad.

A Ford Kuga új változatának kipróbálásáért egészen Finnországig kellett utazni, ahol több száz kilométert vezethettük. Sok új extrát kapott és a motorválaszték is bővült. Jogi tanácsadónk a kerékbilinccsel kapcsolatban ad tanácsokat, végül az Autómobil és Tuning Show idei újdonságairól is hallhatunk.

Nézd meg a SuperCar videóját!

A SuperCar hetente várja mindazokat, akik kíváncsiak az autópiac legfrissebb híreire, a legújabb trendekre, a legmodernebb csodajárgányokra. Műsorvezetőnk Tóth Zoltán - Totti, aki autós-motoros múltjának és jelenének minden tapasztalatát felhasználva mutatja be az autókat és a különféle közlekedési eszközöket.

Korhatár: korhatárra tekintet nélkül

2017. február 26. 12:25




KÖZÖSSÉG