A BMW egyre több alternatív hajtású autót dob piacra. A legújabb hibridjüket a 3-as BMW-ből csinálták, amely nem kis teljesítménnyel és hátsókerék hajtással igyekszik teret hódítani magának.
A Mitsubishi Outlander plug-in hibrid már ma a holnap technikáját kínálja, a vezetési élményt környezettudatossággal elegyítve. A jövő azonban ennél is izgalmasabbnak ígérkezik, ha hihetünk a Mitsubishi koncepciójárműveinek.
Az egyik leginkább tisztázatlan fogalom a KRESZ-ben, talán a célforgalom, amelynek félreértelmezése esetén bírságra számíthatunk. A pontos jelentését jogi szakértőnk magyarázza el.
Az Opel Dakar Team visszatért az idén „visszatérő” silkway rallyra. A két év szünet után újra életre keltett viadal azonban az eddigi legnagyobb léptékű vállalkozásnak tűnik, hiszen a moszkvai rajt után bő két héttel, ezúttal Pekingben lesz a befutó! A kínai kalandra a magyar legénység egy kis segítséggel külön is készült!
Szalay Balázs tereprallye versenyző a biztonságos közlekedésre oktat bennünket, hiszen hiába az egyre több kamera az utakon, közlekedési balesetből még így is sok történik.
A SuperCar, autós magazin várja mindazokat, akik kíváncsiak az autópiac legfrissebb híreire, a legújabb trendekre és a legmodernebb csodajárgányokra. Műsorvezetőnk Tóth Zoltán - Totti, aki autós-motoros múltjának és jelenének minden tapasztalatát felhasználva mutatja be az autókat és a különféle közlekedési eszközöket.
Korhatár: korhatárra tekintet nélkül
2016. július 30. 4:40