Szombaton rendhagyó módon 18:55-kor rajtol el a Megasztár élő show-ja, ahol az elődöntőben izgulhatnak kedvenceikért a nézők. A TOP6-os mezőny énekesei dupla produkciókkal készülnek, míg végül két versenyző búcsúzik majd a műsortól a finálé kapujában. Ezt megelőzően azonban különleges meglepetések is várják a közönséget: Tóth Gabi egy dalpremierrel lép színpadra, valamint ismét felcsendül az ikonikus, első Csillagdal, egykori Megasztárosok előadásában.
A Megasztár 8 elődöntője már 18:55-korkezdetét veszi, a legjobb hat énekes: Kedl Olívia, Lengyel Johanna, Szabó Kamilla Lilla, Ádám Attila, PYFU, Bíró Csongor dupla produkciókon keresztül küzdenek majd a továbbjutásért, a tét pedig nem más, mint a döntőbe jutás. A verseny izgalmai mellett két extra produkció is színesíti majd az estét, hiszen az ikonikus, első Csillagdal is ismét életre kel - egykori Megasztáros hírességek vendégeskednek majd a stúdióban: Tolvai Reni, Dér Heni, Király Viktor, Torres Dani, Palcsó Tamás és Gudics Máté. Emellett a Megasztár mestere, Tóth Gabi is extra produkcióval, egy dalpremierrel kedveskedik a rajongóknak.
Az adás végén pedig kiderül, ki az a négy énekes, aki a döntőben bizonyíthat, ezzel többek között az Év Hangja címre és a 40 millió forintos főnyereményre is esélyes lehet a 2025-ös évadban.
2025. november 21. 11:40