április 26.
Ervin

TV2 Play MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS INFÓPULT KARRIER TV2 AKADÉMIA ÉRTÉKESÍTÉS JELENTKEZZ! RÓLUNK ABOUT US ÜBER UNS
Állásajánlat
Tartalomterjesztési koordinátor

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja, mint
TARTALOMTERJESZTÉSI KOORDINÁTOR!

Feladatok, amelyek várnak Rád:
•    Belföldi és külföldi partnerekkel (meglévő és új) való jelentésekkel és számlázással kapcsolattartás;
•    Partner adatokban bekövetkezett változásokkal kapcsolatos adatok begyűjtése, aktualizálás, ezen adatok átvezetésének koordinálása;
•    TV2/kábel szerződések kezelése, adminisztrálása;
•    Adatbázisok kezelése és frissítése;
•    Havi, negyedéves számlázáshoz szükséges hiányzó adatok begyűjtése, a számlázáshoz szükséges adatok feldolgozása, ellenőrzése;
•    Szükséges analitikák előkészítése, heti, havi rendszerességgel az aktuális feladat függvényében;
•    Kintlévőség kezelés napi nyomon követése;
•    Új projektek rendszerbe állítása;
•    Aktuális projektekben való részvétel;
•    Kártyák megrendelése, leltárba vétele, kiadása, aktiválása, frissítése, letiltása, adminisztrálása;
•    Házon belüli kapcsolattartás, a napi feladatok ellátásához szükséges információk begyűjtése a társosztályoktól (marketing, sales, jog, műszak, pénzügy).

Rád van szükségünk, amennyiben:
•    Rendelkezel legalább 1 év tapasztalattal adminisztrációs, vagy sales területen;
•    Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban;
•    Magas szinten kezeled a Microsoft Office programokat (kiemelten az Excel-t);
•    Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
•    Remek a kommunikációs és prezentációs készséged;
•    Szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed;
•    Proaktívan állsz a feladatokhoz;
•    Pontosan és precízen végzed a munkád.

Amiért érdemes jelentkezned:
•    Nálunk megtanulhatod kezelni a kihívásokat;
•    Családbarát és kisállatbarát munkahely vagyunk.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a pályázott pozíció nevével és bérigényed megjelölésével az allas@tv2.hu e-mail címre!

2021. október 7. 12:57

KÖZÖSSÉG